Hakkımızda

Hakkımızda

Attractive laughing freelancer girl posing with cup of coffee at her workplace. Chinese student in blue shirt works with document in campus with blonde friend in glasses.

Yenilikçi ürün ve servisleriyle şirketlere rekabet avantajı ve verimlilik kazandıran KODLA TEKNOLOJİ YAZILIM VE BİLGİ SİSTEMLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ; vizyonu, iş yapış şekli, paydaşlarına verdiği değer ile sektöründe öncülüğünü sürdürmektedir. Şirketlerin dijital dönüşümünde başrolü oynayan KODLA TEKNOLOJİ YAZILIM VE BİLGİ SİSTEMLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.; nesnelerin İnterneti, Büyük Veri ve Analitik, Güvenlik, Kurumsal Bulut, Kurumsal Mobilite , İş Çözümleri, ve ERP gibi alanlarda pek çok ürün ve servisler sunmaktadır.Müşterilerinin dijital dönüşüm yolculuğundaki ihtiyaçlarını doğru iş ortakları ile birleştirerek etkin bir ekosistem oluşturmaktadır. Yarının ihtiyaçlarına bugünden çözüm üreten mühendisleriyle ile hem sektörün hem de ülkemizin kalkınmasına hizmet ederek, rekabet avantajı sağlayan projeler yürütmektedir.
Müşterileri için değer yaratan, geleceğe ışık tutan stratejik sektörel bakış açısı, pazar odaklı ürün yönetimi yaklaşımı ile KODLA TEKNOLOJİ YAZILIM VE BİLGİ SİSTEMLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. yeni dönüşümlere hazır olacak!