Hizmetlerimiz

Entegrasyon

İşletmenizde ürün hareketlerinin hiç aksamadan takip edilmesi stok, tedarik, kontrol ve satış ünitelerinin verimli çalışması önemlidir. Biz size ürün takibi için sadece standart bir program değil çok boyutlu her platformdan takip edilebilen her an ulaşılabilen işletmenize özel çözümler sunuyoruz. Bu konudaki yaratıcı çözümlerimiz size bambaşka çalışma açısı kazandıracak, pazar payınızın ve gelirinizin artmasını sağlayacaktır.

Mobil Uygulama

İçinde bulunduğumuz yüzyıldaki son 5 yılındaki en önemli devrimi mobile cihazların yaşamımıza çok hızlı ve inanılmaz etkili girişi ile oldu. Artık tüm gelişen ve gelişmekte olan işletmeler için mobile uygulamalar stratejik bir konuma geldi. Mobile iletişim çok hızlı ve bireylere çok hızlı ulaşması tüm pazarlama ve reklam stratejilerini değiştirdi. Ayrıca bulut sistemi ile (her ne kadar bazı sakıncalar olsa da) tüm bildiğimiz klasik anlayışlar değişti. Bu sistemlere entegre olup adımlarını doğru planlayan firmalar inanılmaz şekilde ön plana çıkarken, bu sisteme uyamayan ya da yanlış uygulayan firmalar da pazarda çok geri kalmaktadırlar. Bu noktada da biz sizin işletmenize özel isterseniz tüm işletme bilgileriniz ile irtibatlı, isterseniz bağımsız mobile yazılım (Android ve IOS) hizmetleri vermekteyiz. Örneğin bayilerinizle iletişim ve stok paylaşımı ve haberleşmesi için bir uygulama ya da e-ticaret sitenizin mobile telefon uygulaması ya da fabrikanızın çeşitli noktalarından üretim sonuçlarının mobile telefon üzerinden takibi yönlendirilmesi gibi uygulamalar işinizi daha efektif hale getirecektir.

Özel yazılım

İşletmenize gelip küçük ya da büyük olsun sorunlarınızı işletme, mühendislik öngörüsü ile anlıyor ve analitik çalışmaya başlıyoruz. Çözüm neyi gerektiriyorsa o altyapıyı sunabilecek geniş yazılım tecrübesine sahibiz. Kimi zaman ufak bir program ile kimi zaman endüstriyel otomasyon ve mobil uygulama yazılımları ile size en uygun ve pratik çözümü sunuyoruz. Önemli olan bu çözümün size en önemli taahhütlerimiz olan zaman, personel, para tasarrufları sağlaması ve hem kişisel hem de işletme verimizi arttırmasıdır.

E-Çözümler

Sadece sizin süreçlerinize özel e-beyanname yazılım çözümleri.​

Crm çözümleri​

İşletmenizin en verimli çalışması, işletme içindeki tüm işlemlerin yetkililerce kolayca denetlenebilir ve erişilebilir olması gerekmektedir. Bunun için de başta CRM olmak üzere yine işletmenizin kendi gereksinmelerine uygun özel yazılımlarla hem verim arttırıcı, hem de zaman, personel ve para tasarrufunun sağlanması gerekmektedir. Biz işletme yazılımlarında sadece program yazılımı değil aynı zamanda verimlilik tavsiye ve yönlendirmeleri ile size bambaşka bir hizmet vermekteyiz.

İş süreç yönetimi

Uçtan uca, eksiksiz süreç yönetimi Süreç Yönetim Sistemi’nin en önemli özelliği, tüm iş süreçlerini uçtan uca kapsayacak şekilde tasarlanmış bir yönetim sistemi olması. Kurumlardaki tüm birimlerin bütünleşik bir yapıda çalışmasına imkan tanıyan çözüm, süreçlerin performanslarını artırmak için detaylı raporlama ve izleme imkanı sunuyor. Avantajları • Daha performanslı iş süreçleri • İzlenebilir ve raporlanabilir süreç yönetimi • Süreçler üzerinde analiz yapabilme imkanı • İyileştirilmiş süreçlerin tasarlanması • İş süreçlerinin kolayca değiştirilebilmesi, eklenip-çıkarılabilmesi • Süreçlerdeki tıkanıklıkların hızlı tespit edilebilmesi • Mevzuata kolay adaptasyon